Najnowsze wpisy, strona 2


Białe domy są teraz modne
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:59

 

Przechodziliśmy już wiele mod na różnorodne rzeczy. Aczkolwiek ta moda wydaje się całkiem sensowna, czyli moda na białe domy z czarnym dachem. Co możemy przez to zyskać? Z pewnością zewnętrznego poczucia komfortu oraz elegancji jeśli odwiedzi nas koleżanka z pracy, czy też ktoś z rodziny, który tego domu jeszcze wcześniej nie widział. Jednak jak to jest z całkowicie białą farbą na elewacjach. Czy przez przypadek jeśli nasz dom znajduje się w mieście bardzo słynnym z fabryk to ten biały kolor w ciągu 3 lat zmieni się na szary? Czy przez przypadek ze względu na malowanie swoich domów nie powinniśmy po prostu zrezygnować z białych kolorów, czy da się to potem umyć, jak jest także z myciem elewacji, czy jest to kosztowne o ile kosztowne jest malowanie to to też może, ale o tym porozmawiamy za chwilę. Koszty białego malowania. Jeśli malujemy swój dom na całkowicie biały dom, to możemy być pewni tego, że nagle koszta malowania budynku o dużo wzrosną. Dlaczegoż to? Bo na kolorach nie widać błędów na elewacjach, na białym zarówno niedorobienia będzie widać, jak i same zabrudzenia. Kolejną kwestią jest to, że wszystkie upaprania będzie widać. Tym samym musimy się przyzwyczajać do faktu, że nasz dom bez odpowiednich prac, które miałyby go pozostawić na dłużej białym będzie po prostu brudny. Tak więc podsumowując trzeba mieć naprawdę nie małe pieniądze na malowanie, a potem jeszcze odmalowywanie. I ponowne i ponowne, aż nie znajdą farby, która się nie brudzi, tak więc do roboty i może zdecydujesz się na takowy kolor ścian.
Zacznij od prostych prac
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:58

 

Proste prace dotyczące tworzenia swojej budowy to jak najbardziej najważniejsze prace jakie musimy robić. To właśnie te proste prace pozwalają na wytworzenie u nas tak naprawdę wartości co do domu w którym chcemy się osiedlić. Nagle może się okazać, że nasz dom jest dla nas jeszcze bliższy przez to, że przez chwilę pomagaliśmy robotnikom. Tak właśnie jest z tym, że jak człowiek zrobi coś nawet małą część własnymi rękoma to nagle okazuje się, że ta rzecz, która była w 99% wykonywana przez ludzi którzy nam się okazują całkowicie obcymi nagle nasz dom okazuje się nam o dużo bliższy. Jak możemy się domyślić to powoduje bardzo dużo rzeczy, które sprzyjają naszemu dalszemu zamieszkaniu tych właśnie budowli. Czy aby na pewno nie jest tak, że gdy człowiek się do czegoś przywiąże i pokocha to z całego serca, to i wydane przy tym pieniądze, które na pewno nie są małe od razu wydadzą nam się lepsze? Murowanie to podstawa Właśnie murowanie w tym przypadku jest bardzo ważnym elementem. Murować każdy może jeśli się do tego kogoś odpowiednio przygotuj, to właśnie takowe proste prace powinien wykonać każdy z nas. Spytacie się pewnie, dlaczego też murowanie? A dlatego, że po prostu jest to najlepszy sposób i najłatwiejszy, aby zbliżyć się z budynkiem. Nie może być tak, że nagle nasz ukochany dom będzie nam całkowicie obcy, to nie może mieć miejsca, to właśnie My musimy o to zadbać, żeby tak nie było.
Myśl intuicyjnie
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:57

 

Jak myślisz, czy jedna dobrze wykonana robota przez jedną firmę jest w jakimkolwiek fakcie warta wyższej cenie? Tak właśnie się często zdarza, że na stronach jakże wielkich firm trafiamy na parę opinii i nagle w naszych oczach i widzimy jak nasz dom remontuje jakaś świetna ekipa remontowa, czy jednak tak by na pewno jest? Czy to wszystko nie wygląda mniej więcej tak, że my nabijamy się w butelkę płacimy więcej i mamy porównywalnie tyle samo dóbr zrobionych co zrobiłaby tańsza grupa remontowa? Jak to właśnie z tym jest? Czy to nie jest tak, że to przez samą wygórowaną cenę widzimy, nagle, że nasza usługa jest tak bardzo dobra? A potem po zakupieniu tejże grupy na określone prace wyrywamy sobie po prostu włosy z głowy. Nawet kładzenie dachu Przecież jest to tak prosta czynność, a i tak trafiają się na rynku oferty za 150 złotych za jakiś kawałek i za 450 złotych. Jest różnica w cenie? Diametralnie! Jest różnica w jakości? Tylko w skrajnych przypadkach, chociaż tańsza nawet się czasami okazuje lepsza. Zatem czy warto wierzyć drogim wielkim i wygórowanym cenom? Czy to nie jest trochę tak, że firmy mając wielkie szeregi marketingowców robią nam z mózgu sos? Czyż nie jest tak? A potem wypada nam bardzo dużo za coś płacić w skrajnych przypadkach tak jak mówię za słabsze działa. Dlatego też tak ważne jest zaufanie swojemu portfelowy, którego nie zawsze na to stać. Tak więc pamiętaj reklama i wygląd strony internetowej, czy też oferty nic nie ma tutaj na znaczeniu. Liczą się proporcje: jakość – cena.
Przestań się udręczać za źle wykonane...
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:57

 

Często zdarza się takowa sytuacja, że My święcie przekonani do preferencji zamawianej firmy myślimy, że wykona ona wiele usług o dużo lepiej od nas. Tym samym nagle okazuje się, że wierzymy jej na tyle, aby zapłacić o dużo większą cenę. Zawsze jednak musimy pamiętać, że cena nie ma żadnego, ale to żadnego odwołania do jakości usług. Czy możemy myśleć w ogóle o czymś takim jak jakość? Przecież to wykonuje się poprzez odpowiednie inwestycje w sprzęt i tak dalej. Jeśli takowa instytucja nas złapie w swoje sidła, będzie bardzo ciężko z tego wyjść z dobrze zachowanym portfelem, bo to o to się tutaj rozchodzi w tym całym wpisie. Co było tego nie odwołamy No właśnie jeśli dana firma, która była nie najtańsza na rynku źle wykonała dachówki do tego stopnia, że nasz dach po prostu w sposób oczywisty przecieka i bardzo łatwo to udowodnić to należy takową firmę poprosić o naprawę, a jeśli się nie zgodzą to z odpowiednimi materiałami wyzwać ich do sądu. To on rozsądzi kto ma prawo do roszczeń i czy mamy My je. Nic nie szkodzi spróbować właśnie ostatnio dużo takowych spraw wygrywają klienci. Jeśli nam się uda to możemy z pewnością na naprawę dachu oraz rekompensatę, która także będzie odpowiednio duża. Czy zatem opłaca się brać firmę, którą widzimy tylko z ceny? Nie widzimy ich efektów, pasji zaangażowania? No pewnie, że nie. Ale jak już wzięliśmy to możemy im jak najbardziej zrobić negatywną opinię i spróbować zrobić tak, aby ju inni także się na tą piękną marketingową ofertę po prostu nie nabierali, bo to o to właśnie w tym wszystkim chodzi nie prawda? No właśnie trzeba przestrzegać innych, bo jak za jakimś inny razem ktoś ostrzeże nas to okaże się, że właśnie dzięki takowej firmie wykonamy masę dobrej roboty w niższej cenie. Tak więc jak widać to cena aktualnie miarkuje jakość oraz markę, która nie koniecznie daje poparcie w efektach.