Najnowsze wpisy, strona 3


Przestań się udręczać za źle wykonane...
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:57

 

Często zdarza się takowa sytuacja, że My święcie przekonani do preferencji zamawianej firmy myślimy, że wykona ona wiele usług o dużo lepiej od nas. Tym samym nagle okazuje się, że wierzymy jej na tyle, aby zapłacić o dużo większą cenę. Zawsze jednak musimy pamiętać, że cena nie ma żadnego, ale to żadnego odwołania do jakości usług. Czy możemy myśleć w ogóle o czymś takim jak jakość? Przecież to wykonuje się poprzez odpowiednie inwestycje w sprzęt i tak dalej. Jeśli takowa instytucja nas złapie w swoje sidła, będzie bardzo ciężko z tego wyjść z dobrze zachowanym portfelem, bo to o to się tutaj rozchodzi w tym całym wpisie. Co było tego nie odwołamy No właśnie jeśli dana firma, która była nie najtańsza na rynku źle wykonała dachówki do tego stopnia, że nasz dach po prostu w sposób oczywisty przecieka i bardzo łatwo to udowodnić to należy takową firmę poprosić o naprawę, a jeśli się nie zgodzą to z odpowiednimi materiałami wyzwać ich do sądu. To on rozsądzi kto ma prawo do roszczeń i czy mamy My je. Nic nie szkodzi spróbować właśnie ostatnio dużo takowych spraw wygrywają klienci. Jeśli nam się uda to możemy z pewnością na naprawę dachu oraz rekompensatę, która także będzie odpowiednio duża. Czy zatem opłaca się brać firmę, którą widzimy tylko z ceny? Nie widzimy ich efektów, pasji zaangażowania? No pewnie, że nie. Ale jak już wzięliśmy to możemy im jak najbardziej zrobić negatywną opinię i spróbować zrobić tak, aby ju inni także się na tą piękną marketingową ofertę po prostu nie nabierali, bo to o to właśnie w tym wszystkim chodzi nie prawda? No właśnie trzeba przestrzegać innych, bo jak za jakimś inny razem ktoś ostrzeże nas to okaże się, że właśnie dzięki takowej firmie wykonamy masę dobrej roboty w niższej cenie. Tak więc jak widać to cena aktualnie miarkuje jakość oraz markę, która nie koniecznie daje poparcie w efektach.
Nie marnuj swoich pieniędzy
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:57

 

Marnotrawienie swoich pieniędzy jest jak najbardziej złym sposobem na życie. Jak wiemy w obecnej sytuacji to jest środek wymienny w takiej postaci, że ma on swoje odwzorowanie w produktach, których możemy pozyskać. Tak to właśnie jest, że marnowanie ich to tak jakbyśmy po prostu marnowali swój jakże cenny czas. Jak wiemy do tego dopuścić nie możemy, bo to tak by wyglądało jak nie powiem co. No dobra, ale załóżmy, że już to robiliśmy na swojej budowie przez bardzo długi czas. Jak wykonać to teraz, aby tego dalej po prostu nie robić, jak oszczędzać, żeby starczyło nam na koniec budowy. Nie oszczędzaj na wylewkach Pamiętaj, żeby nie oszczędzać na wylewkach, bo to chyba najgorsza rzecz, którą może zrobić każdy z nas. To właśnie wylewki często źle położone uszkadzają nasz budynek od wewnątrz. Jak to nadchodzi? Otóż takowe wadliwe wylewki potrafią na przykład rozbijać układ paneli z czasem. Tym samym nasze panele nagle stają się poszarpane, tutaj coś odlatuje, tu coś stuka, a tutaj coś trzeszczy. Na pewno nikomu to nie pomoże, tym samym chciałbym zwrócić uwagę na sam fakt, że opłacałoby się po prostu nie oszczędzanie na tym. Tak to właśnie jest, że oszczędzać można na wszystkim, ale nie koniecznie na takowych fundamentach domu. Oszczędzać zaś możemy na na przykład kładzeniu ścian, czy też ocieplaniu budynku. Nie ma także co oszczędzać na instalacji elektrycznej to od razu wam wszystkim mówię z wyprzedzeniem.
Usługi remontowe są tańsze
Autor: budowaxx
03 kwietnia 2015, 23:56

 

Tańsze usługi zawsze były i będą tanieć. Z jakich to względów? Pamiętacie może jak drogie były diamenty dopóki nie wytworzono pierwszego sztucznego w laboratorium? Jak droga była sól dopóki nie wytworzono jej więcej, to oznacza wydobyto. I jak drogie były również inne rzeczy? Przecież to dzięki właśnie rozwojowi technologicznemu możemy się cieszyć coraz tańszą siłą roboczą i coraz lepszymi zarobkami, co za tym idzie możemy więcej kupić w lepszej jakości. Jak myślicie, czy zatem i usługi remontowe są o dużo tańsze? Rzecz jasna przedstawia się to wszystko bardzo pozytywnie. Tak właśnie remontowe usługi stają się dużo tańsze. Jakie firmy wybierać Wielu z nas staje przed kwestią wyboru naszych usług. Jakie wybrać? Przecież wszyscy dobrze wiemy, że trzeba czasami po prostu zapłacić więcej. Okey jest to jak najbardziej dobra sprawa, ale musimy pamiętać, że każda dobra usługa będzie nas dużo kosztować nie zależnie od tego jaki nastąpił już rozwój technologiczny i o ile po prostu robią roboty więcej od ludzi. Zawsze jednak bez znaczenia dobry fachowiec, który zrobi coś nam porządnie, nie nabrudzi przy ty, a w dodatku zrobi to szybko będzie jednak więcej kosztować za godzinę. Tak więc jak widać koszty są mniejsze, ale jednak zawsze zostają wysokie, przynajmniej jak na nasze polskie kieszenie, które jeszcze, aż takie pełne nie są i nie pozostaną jeszcze przez dłuższy czas. Dobra to załóżmy, że już wszystko wiecie mam nadzieję, że teraz będziecie o dużo bardziej wybrednymi klientami i nie pozyskacie pierwszej lepszej oferty z rynku.